De TR35 van Samac is een allround geschakelde trilplaat die wordt aangedreven door een dieselmotor. Deze trilplaat biedt het beste uit twee werelden.
Unieke allround geschakelde trilplaat
Deze allround trilplaat is de dieseluitvoering van de de Samac TR35 Benzine en is traploos geschakeld. Hiermee kun je zowel verdichten als tegelwerk aantrillen. Daarom heb je maar één trilplaat nodig voor alle voorkomende werkzaamheden. Bovendien weet deze trilplaat raad met iedere ondergrond, iets dat vrij uniek is voor zo'n relatief lichte geschakelde trilplaat.
Trilplaat heeft weinig onderhoud nodig
Door de gekozen materialen en innovatie zijn de onderhoudskosten laag. Het reguliere onderhoud beperkt zich tot de motor en de V-Snaar. Het hydraulieksysteem dat verantwoordelijk is voor het schakelen, is voorzien van een buffer zodat een onverhoopte lekkage niet direct in stilstand resulteert.
Diesel-aangedreven trilplaat
De Hatz 1B20 motor is een robuuste en zuinige dieselmotor. De motor is zeer betrouwbaar een eenvoudig te onderhouden. Alle gebruikte motoren op de Samac trilplaten voldoen ruimschoots aan alle emissie-eisen.