-
Je hebt nog geen producten in je winkelwagen.
|
|
|
Keuzehulp
In deze categorie is de hoofdrol weggelegd voor de Stut Alone gevelstempel. Deze Stut Alone bouwstempel is een Nederlandse vinding die het bestaand metselwerk helpt tijdelijk te ondersteunen.
Hij wordt compleet afgeleverd met een schroefstempel. Bovendien tref je hier onze speciale gevelklemmen en stempelstatieven aan.
Het begrip lateistempel of gevelstempel zal je misschien niet snel iets zeggen. Maar waarschijnlijk zegt de Stut Alone je wel meer. Deze speciale stempel is ideaal tijdens renovaties. Ook vind je hier speciale gevelklemmen.
De Stut Alone is dan wel misschien nog niet zo heel erg lang op de markt, maar toch is deze gevelstempel op veel bouwplaatsen inmiddels een vaste waarde geworden. En dat is natuurlijk niet zo heel erg vreemd, want deze speciale lateistempel is het antwoord op vele vragen uit de markt. De Stut Alone is een zeer handig en onmisbaar hulpmiddel dat ervoor is gemaakt om het bestaande metselwerk tijdelijk mee te kunnen ondersteunen.
De Stut Alone is dan ook werkelijk een uitkomst, en wordt door vele aannemers in Nederland en ver daarbuiten omarmd. Met behulp van deze gevelstempel is extra mankracht namelijk niet langer meer nodig, omdat de Stut Alone door slechts één persoon kan worden bediend. Zo bespaar je namelijk niet alleen tijd, maar dus ook geld.
Met behulp van de werking van het hefboomprincipe is het namelijk mogelijk dat je deze gevelstempel in je eentje kunt bedienen. Want door de stempelwip te gebruiken, blijft het metselwerk namelijk onbeschadigd en hoef je achteraf geen herstelwerkzaamheden meer uit te voeren. Bovendien is de Stut Alone eveneens uitstekend te gebruiken in het geval van een slechte hechting tussen het metselspecie en de stenen.
In deze bescheiden categorie kun je ook onze speciale gevelklemmen aantreffen. Ook deze springen in op een behoefte. Want bij de vervanging van een kozijn worden namelijk veelal schroefstempels geplaats om de rollaag boven het kozijn mee te kunnen ondersteunen. Deze stempels vormen echter een obstakel als je het kozijn wilt plaatsen. De gevelklem creëert echter een latei door maar liefst zeven lagen steen op elkaar te drukken. Dankzij deze vinding zijn bouwstempels niet langer meer nodig en ontstaat er meer ruimte om het kozijn te kunnen monteren.
Heb je een vraag over een product? Neem dan contact met ons op via onze chat, ons contactformulier of bel 088 - 13 43 600